Svete maše!

ponedeljek in torek:
ob 7.30. uri

Od srede do sobote:
ob 18. oz. 19. uri

ob nedeljah:
ob 8.00. in ob 11. uri ter ob 14. uri pobožnost

prazniki med tednom:
ob 8. in 18. oz 19. uri

POLETNI ORATORIJ 2018

Otroci in starši!

Animatorji vas obveščamo, da bomo tudi letos izvedli poletni oratorij na Suhi. Letošnji naslov je ENO JE POTREBNO, glavni lik pa bo slovenski misijonar in kandidat za svetnika, Irenej Friderik Baraga. Spoznali bomo njegovo življenje in delo med Indijanci in tamkajšnjo kulturo.
Oratorij bo potekal v prvem tednu počitnic, od ponedeljka 25. do petka 29. junija 2018, od 9h do 15h v župnišču na Suhi.
Prijavnice so na spodnji povezavi. Prinesite in oddajte jih gospodu župniku ali pa kateremu izmed animatorjev, prosimo najkasneje do 22. junija. Lahko se prijavite tudi preko maila: oratorij.suha@gmail.com
Več informacij najdete v prijavnici, za dodatna vprašanja pa smo vam na voljo preko maila ali telefonske številke: 040-562-477 (animator Miha).

Se vidimo 😀

Prijavnica Eno je potrebno 2018